02
فوریه

آلبوم کلاسیک – Dirk Maassen

این دفعه یک آلبوم بی نظیر از Dirk Maassen برای شما دوست داران تک نوازی پیانو آماده کرده ایم .

قبل از پرداختن به دانلود این آلبوم لطفا ابتدا مطلبی در رابطه با فواید موسیقی برای روان انسان را که در زیر برای شما گردآوری شده است را مطالعه کنید .

فواید موسیقی به لحاظ روانششناسی

۱. بهبود عملکرد شناختی ذهن

بعد از بررسی و تحقیقات لازم در این مورد نتایج حاکی از آن به این صورت است که ، گوش کردن به موسیقی به عنوان مثال هنگامِ انجام دادن کاری ، منجر به تقویتِ عملکرد مهارت های شناختی به خصوص در افراد بزرگسال می شود .

همچنین نتایج نشان میدهد که موسیقی می تواند تاثیر به سزایی در تقویت حافظه خواهد داشت و همچنین موسیقی هایی که با ریتم تند می باشند می تواند به تسریع عملکرد افراد هنگام انجام کاری کمک کنند .

پیشنهاد می شود برای افرادی که می خواهند عملکرد ذهنی شان به هنگام انجام کاری بهتر شود از موسیقی هایی که بی کلام هستند استفاده کنند ، چرا که کلام و متن موسیقی می تواند شما را گمراه و باعث حواس پرتی تان شود

۲. کاهش استرس 

در رابطه با کاهش استرس بسیار رایج است که موسیقی می تواند کمک کننده باشد .

در این زمینه موسیقی هایی وجود دارند که در باب مدیتیشن تولید و ارائه می شوند و این موضوع هم به لحاظ علمی به اثبات رسیده است ، که گوش کردن به چنین موسیقی هایی در کاهش استرس می تواند موثر باشد .

در یک آزمایش ، که قرار آن به این شکل است که افراد شرکت کننده قبل از قرار گرفتن در شرایط استرس زا در یکی از این 3 حالت قرار بگیرند ؛ تعدادی به موسیقی آرامبخش گوش کنند ، بعضی دیگر به صدا هایی که از امواج دریا ضبط شده گوش کنند و تعدادی دیگر به هیچ موسیقی ای گوش نکنند .

نتیجه به این شکل شد :

افرادی که به موسیقی آرامبخش گوش داده بودند روی عکس العمل های مربوط به استرس علی الخصوص دستگاه عصبی خودگردان تاثیر گذاشته بود .

۳. کاهش وزن

با وجود تعجب فراوان این که موسیقی درجهت کاهش وزن می تواند کمک کننده باشد نیز به اثبات رسیده است !

در هنگام غذا خوردن به موسیقی ملایم در حالتی که نور نیز کم باشد گوش کنید . بر پایه یکی از تحقیقات افرادی که در رستورانی با پخش موسیقی ملایم غذا میخوردند 18 درصد نسبت به افرادی که در رستورانی که موسیقی پخش نمیشد کمتر غذا میخوردند .

چرا که موسیقی و نور کم باعث می شود افراد احساس راحتی کنند و احتمالا آرام تر غذا بخورند ، در نتیجه از این که چه میخورند و چه مقدار بخورند احتمال اگاه بودنشان بالاتر است .

فواید بیشتری در رابطه با گوش دادن به موسیقی وجود دارد که ما به این مقدار اکتفا کردیم .

برای دانلود آلبوم روی دکمه زیر کلیک کنید :

شما عزیزان می توانید با کلیک روی رزرو آنلاین جهت کوک ، رگلاژ و سرویس پیانو تعیین وقت قبلی انجام دهید !

می توانید از مطالب دیگری با عناوین زیر با کلیک روی هر کدام دیدن فرمایید .

1- کوک پیانو و بررسی کامل آن

2- اکشن پیانو و تعمیر آن

3- بازسازی پیانو

4- نگهداری پیانو

همچنین عزیزان می توانید از صفحه اینستاگرام مانی کوشا دیدن فرمائید .

از همراهی شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم ♥