درباره ما

درباره کوشا پیانو manikoosha

مرکز آموزش عالی تخصصی کوشا پیانو با هدف پاسخ‌گویی به نیازهای آموزشی همه تکنسین‌ها و فراگیران و تعمیر پیانو در مقیاس ملی و بین‌المللی از سال 1395 توسط استاد مانی کوشا اولین تکنسین رسمی ایرانی در خاورمیانه دارنده کارت FIM با شماره ثبت 5182 با توجه به نیاز در این حوزه از یک‌سو و نبود کارشناس فنی و زبده از سوی دیگر تاسیس شد.

این مرکز به‌عنوان عضوی از خانواده بزرگ موسیقی با در نظر گیری خلأ آموزشی موجود در فضای کسب‌وکار کشور و در نظرگیری توان‌مندی‌های بالقوه موجود در کوشا پیانو به‌عنوان یکی از پیشروترین مراکز آموزش عالی تخصصی پیانوی دنیا هدف خود را از انتقال دانش ارزش آفرین برای فعالان حوزه کسب‌وکار و علاقه‌مندان به یادگیری در این حوزه بنا نهاده‌است.

دراین‌راستا با بهره‌گیری از توان علمی و اجرایی بهترین اساتید کشور آرمان متعالی کوشا پیانو در گسترش تعمیرات و بازسازی تخصصی انواع پیانو قابل تحقق خواهد بود.

این مجموعه فعالیت خود را از همان ابتدا به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در زمینه سرویس تخصصی پیانوی نوازندگان در منازل ( کوک، رگلاژ و تعمیر، بازسازی و احیای پیانوهای فرسوده و…) در کارگاه تخصصی کوشا پیانو شروع کرد.

و تا امروز بیش‌از 3000 پیانو توسط اساتید و تکنسین‌های این مجموعه در ۳۰ شهر کشور مانند  سمنان، زاهدان، کرمان، کرمانشاه اصفهان، شیراز، مشهد، گرگان، ساری، قائمشهر، بابل، بابلسر، آمل، نوشهر، انزلی، لاهیجان، تالش، تبریز، ایلام، دزفول، کاشان، قم، قزوین، کرج، زنجان، تاکستان، تهران، دماوند و رودهن تحت تعمیر بازسازی کوک و رگلاژ قرارگرفته است.

همچنین استاد مانی کوشا mani koosha با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ استفاده از پیانو در میان آلات موسیقی و کارآفرینی آموزش و تربیت نیروی متخصص کارشناس در زمینه تکنسین پیانو و بالا بردن سطح آگاهی در این زمینه شروع به آموزش افراد زبده در این رشته به‌صورت کاملاً تخصصی علمی و بروز با ارائه مدرک رسمی بین‌المللی کرده‌است و در همین راستا از سال ۱۳۹۵ تا به امروز بیش‌از ۵۰ دوره حضوری در این خصوص برگزار کرده‌اند.

کوشا پیانو با تلاش و کوشش خود و همچنین استفاده از آخرین فنون بین‌المللی همواره سعی بر این داشته‌است که نه‌تنها در کشور عزیزمان بلکه در کشورهای منطقه چون ترکیه، ارمنستان، دبی، آذربایجان، استرالیا و با پذیرش هنرجو و تربیت تکنسین و ارائه‌ی بهترین و عالی‌ترین خدمات و سرویس متناسب با بالاترین استانداردهای روز دنیا، همواره در جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود با ارائه خدمات فروش کالا، خدمات پس‌از فروش و گارانتی پیشرو باشد و در کانون توجه مشتریان خود باشد در نهایت این مجموعه با هدف و تلاش شبانه‌روزی برای ساخت پیانو کاملاً ایرانی به‌زودی یا در آینده نزدیک برای علاقه‌مندان و نوازندگان کشورمان با پیشرفت‌های روزافزون در حال ادامه فعالیت خود است.

تماس با کوشا پیانو
تماس با کوشا پیانو
223462505 - 021