حرید پیانو آکوستیک
19
مارس

خرید پیانوی آکوستیک

5/5 - (5 امتیاز)

خرید ساز پیانوی آکوستیک

خرید پیانوی آکوستیک موضوعی است که قصد داریم در این متن آن را با شما مطرح کنیم. یکی از زیباترین نواها از این ساز منحصر به فرد به گوش می رسد و به همین جهت توصیه می کنیم در هنگام خرید به نکات مهم زیر توجه و دقت داشته باشید.

  • وقتی می خواهید یک ساز پیانو آکوستیک خریداری کنید، اول از همه به موارد فنی و ظاهری آن توجه و دقت داشته باشید.
  • کلاویه های پیانو موضوع دیگری است که می بایست در هنگام خرید به آن توجه داشته باشید.
  • ابعاد و وزن ساز نیز از دیگر موارد مهم در خرید یک ساز پیانو به شمار می روند.
  • شکل ظاهری نیز از دیگر نکات مهم در خرید پیانو می باشد.
  • امکاناتی که در پیانو به کار برده شده، نیز موضوع مهمی در خرید می باشد.

برای خرید ساز پیانو آکوستیک چه کار کنیم؟

اگر یک پیانیست حرفه ای هستیدکه نگرانی و غصه ای از بابت خرید یک ساز پیانو نخواهید داشت؛ زیرا می توانید به صورت کاملا فنی و ماهرانه، پیانو را مورد بررسی قرار داده و از صحت و سلامت آن اطمینان پیدا کنید. خرید پیانو زمانی به یک مشکل بزرگ تبدیل می شود که فرد هیچ گونه تجربه و مهارتی در خصوص خرید پیانو ندارد. به نظر شما در این شرایط چه می توان کرد؟ آیا راهی برای خرید یک ساز پیانو سالم وجود دارد؟ ما با اطمینان می گوییم، بله یک راه مطمئن وجود دارد و آن هم مراجعه به موسسه کوشا پیانو است.

کوشا پیانو یکی از فنی ترین و برترین مجموعه های تخصصی در حوزه پیانوست و همه کارشناسان این مجموعه زیر نظر استاد توانمند، مانی کوشا mani koosha در حال فعالیت می باشند. در هر کجای ایران که در حال زندگی هستید و قصد دارید یک ساز پیانوی آکوستیک خریداری کنید، قبل از آنکه هر اقدام جدی در این رابطه انجام دهید، با کارشناسان کوشا پیانو تماس گرفته و از آنها کمک بخواهید.

اگر به دنبال خرید یک ساز حرفه ای و کاملا سالم هستید، حتما سَری به گالری فروش این مجموعه در شمال تهران بزنید. تمام ساز هایی که در این گالری جمع آوری شده اند، از نظر فنی و ظاهری توسط کارشناسان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و همه، از نظر کیفیت در نهایت سلامت هستند. در ضمن، این مجموعه تمامی پیانوها را به مدت 5 سال گارانتی کرده است.

همه مواردی که تحت عنوان سرویس پیانو از آن یاد می کنند، زیر پوشش این گارانتی قرار داشته و به صورت رایگان ارائه می گردد. در ضمن، کوک اولیه نیز توسط کارشناسان خبره صورت گرفته و بعد از آن هر 6 ماه یک بار (تایم استاندارد کوک) تنها هزینه ای که پرداخت می کنید، هزینه کوک کردن است.

اگر می خواهید در جریان آخرین و اخبار گالری کوشا پیانو قرار گیرید، به پیج زیر مراجعه کرده و یا برای حضور یافتن در گالری و انجام تست نوازندگی پیانو با این شماره ها در تماس باشید؛ تمامی مشاوره های ارائه شده توسط این مجموعه به صورت کاملا رایگان ارائه می شوند.